جایگاه بد خبرنگاران و نگرانی از بارش باران/ احمدی به دروازه پارس برگشت


به گزارش خبرگزاری فارس از جم، تیم‌های فوتبال پارس جنوبی جم و پیکان تهران در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه تختی جم به مصاف رفتند.

* در حین ورود بازیکنان دو تیم برای گرم کردن، هواداران جمی سرمربی پیکان و بازیکنان این تیم را تشویق کردند و به آنها خوش آمدگویی کردند.

* در پی درگذشت یکی از خبرنگاران ورزشی شهرستان جم در هفته گذشته، باشگاه پارس جنوبی در کنار سالن کنفرانس ورزشگاه تختی جم بنری از تصویر خبرنگار فقید «خلیل فرهمند» را نصب کرده و به جامعه خبری شهرستان جم تسلیت گفته است.

* هواداران پارس جنوبی در حین گرم کردن بازیکنان دو تیم، در حال تشویق بازیکنان و مهدی تارتار هستند.

* محمد نوری و محسن بنگر از پارس جنوبی با محمد قاضی از پیکان خوش و بش گرمی داشتند.

* در حال حاضر هزار نفر در ورزشگاه هستند و با توجه به ترافیک در بیرون از ورزشگاه رفته رفته بر تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه افزوده می شود.

* رحمان احمدی بعد از مدت ها دوری از مسابقات و مصدومیت در برابر سپیدرود نمایش قابل قبولی داشت و با نظر تارتار در این مسابقه نیز سنگربان پارسی‌ها خواهد بود و در برابر تیم سابق خود به میدان می‌رود.

* جایگاه نامناسب دوربین‌های صداوسیما همچنان یکی از مشکلات خبرنگاران است و طی هفته‌های گذشته نیز درگیری‌های لفظی میان خبرنگاران و مسئولان صداوسیما به وجود آمده بود.

* اسکوربورد ورزشگاه تختی شهر جم در پیامی آغاز ماه ربیع الاول را تبریک گفت.

* با توجه به احتمال بارندگی، هنوز مسئولان برگزاری این مسابقه محلی که به دور از باران باشد را برای خبرنگاران فراهم نکرده‌اند.

* اکثر خبرنگاران با وسایل الکتریکی خود در جایگاه خبرنگاران حضور دارند چون اگر شاهد ریزش باران باشند سبب خرابی وسایل‌های خبرنگاران خواهد شد.

* کمتر از ۲۰ هوادار پیکان نیز در ورزشگاه حاضر هستند.

انتهای پیام/ا