«جن زیبا» پاییز می‌آید


مهرداد فرید تهیه‌کننده و کارگردان سینمای ایران در گفتوگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی«ملاقات با جرجیس» گفت: به خاطر شرایط اقتصادی، تمام پروژه‌هایمان را به تعویق انداخته‌ایم. معمولاً در این برهه زمانی فیلمسازان بخش خصوصی سعی می‌کنند، کمی دست به عصاتر حرکت کنند. به همین خاطر ساخت «ملاقات با جرجیس» فعلاً متوقف می‌شود. 

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره اکران این فیلم اظهار کرد: خوشبختانه به تازگی پروانه نمایش فیلم سینمایی «جن زیبا» صادر شده و اگر مشکلی پیش نیاید، این فیلم سینمایی را طبق برنامه‌ریزی در فصل پاییز اکران می‌کنیم. 

وی درباره آخرین وضعیت سریال «ناگهان خوشبختی» که قرار است برای شبکه نمایش خانگی تولید شود، خاطرنشان کرد: ساخت سریال «ناگهان خوشبختی» از مواردی است که احتمال شروع ساخت آن قطعی‌تر است. این روزها در حال گسترش قصه‌های سریال هستیم و به محض پایان کار فیلم‌نامه، پیش تولید را آغاز می‌کنیم. 

فرید درباره زمان شروع فیلمبرداری «ناگهان خوشبختی» گفت: نمی‌توان زمان قطعی اعلام کرد؛ اما امیدوارم در ۶ ماه دوم سال جاری فیلمبرداری سریال «ناگهان خوشبختی» آغاز شود. 

انتهای پیام/